Nasze produkty

Produkcja własna

Jesteśmy wyłącznym producentem urządzenia technologicznego wykorzystywanego w chłodniach kominowych i wentylatorowych – zespołu rozpryskowego EP/A4 oraz kompatybilnych z nim elementów przedłużających i montażowych, tj. elementu mocująco-przedłużającego (tubus), wkładki rozprężnej do rur, nakrętki montażowej i in.

 • Zespół rozpryskowy EP/A4 (aparat, dysza)

  Zespół rozpryskowy EP/A4 jest urządzeniem wykorzystywanym w chłodniach kominowych i wentylatorowych w celu optymalizacji systemu chłodzenia. Dzięki zastosowaniu aparatu rozpryskowego EP/A4 strumień wody wypływającej z rur/koryt wodorozdziału ulega rozdrobnieniu na drobne krople.

  Zobacz więcej
 • Element mocująco-przedłużający RD 60/270 (rura, tubus)

  Element mocująco-przedłużający Rd 60/270 do zastosowania wraz z zespołem rozpryskowym EP/A4.

  Zobacz więcej
 • Nakrętka

  Element mocujący umożliwiający montaż aparatów rozpryskowych EP/A4 wraz z tuleją przedłużającą Rd 60/270  w korytach drewnianych.

  Zobacz więcej
 • Wkładka rozprężna

  Element do montażu zespołów rozpryskowych EP/A4 samodzielnie lub z elementem przedłużającym, stosowane do rur PCV, stalowych.

  Zobacz więcej
 • Śruboprzekładka

  Element dystansowy do zabudowy pod zraszalnik.

  Zobacz więcej

Elementy naszej produkcji zostały wykorzystane w wielu instalacjach na terenie Polski i nie tylko. Przykładowe realizacje, na których zamontowano poszczególne elementy: